Dla mediów

KOPALNIA STREFA WAKACJI

Kopalnia Strefa Wakacji znajduje się w Paniowicach pod Wrocławiem.

Czym jest Kopalnia Wrocław Strefa Wakacji?

Miejsce Sportu i Rekreacji, które dzięki ogromnej przestrzeni z 3 Dużymi Plażami, otoczonej zielenią w obszarze Natura 2000 Dolina Widawy, idealnie oddaje klimat słonecznych wakacji.

Miłośnicy sportów wodnych, zarówno amatorzy jak i profesjonaliści, w sezonie letnim korzystać mogą z atrakcji takich jak flyboard, wodny plac zabaw / tor przeszkód, deski SUP czy kajaki.

Miłośnicy rekreacji na lądzie znajdą tu też coś dla siebie. Mogą wybrać szerokie, piaszczyste plaże, przestrzeń do samodzielnego grillowania, boiska do siatkówki plażowej czy piłki nożnej, Plac Zabaw, oraz Zestawy do Badmintona, do Speedballa, do Tenisa Plażowego, Piłki do Siatkówki i Trampoliny ufundowane przez Decathlon Wrocław.

Na terenie obiektu każdy sam decyduje, w jaki sposób pragnie spędzić czas dzięki podziale kompleksu na Tematyczne Strefy – Plażę Rodzinną, rozrywkową przestrzeń Beach Club, klimatyczną Zatokę z pomostami i altanami oraz Wyspę przystosowaną do wypoczynku z czworonogami.

Na najmłodszych czeka plac zabaw na Plaży Rodzinnej, na aktywnych przestrzeń do Street Workoutu przy Beach Clubie, a dla małych i dużych łasuchów strefa gastro z Food Truckami i Beach Barami.

W każdą niedzielę w Strefie Beach Club czas umila nam DJ z Letnimi Hitami.

Jesteśmy otwarci na współpracę z mediami i organizacjami chcącymi zrobić z nami coś wyjątkowego.

Zapraszamy do kontaktu.

Paniowice ul. Odrzańska 11,
55-120 Oborniki Śląskie
+48 517 453 864
e-mail: info@kopalnia.wroc.pl

Do pobrania

Informacje prasowe

Media o nas